A kizárólag kezdőlapra szánt tartalmak kategóriája.

Nincs megjelenítve külön menüpontban.

Be kell kattintani, hogy KIEMELT

Szülői engedély bentalváshoz >>>>

2018. augusztus 23., csütörtök - 14.00 órától
zeneművészeti szakgimnázium

2018. augusztus 24., péntek - 9.00 órától
általános iskola, gimnázium

Kedves Szülők! Kedves Diákok!

Megérkeztek a tankönyvek!

A tankönyvosztás menete a következő lesz:

Az alsó tagozatosok az első tanítási napon a tanító néniktől kapják meg a tankönyveket.

A többieknek a tankönyvek osztása 2018. augusztus 29‒31. között lesz évfolyamonként az iskolai könyvtárban.

5. évfolyam

augusztus 29. 9‒1130 óráig

6. évfolyam

augusztus 29. 12‒14 óráig

7. évfolyam

augusztus 29. 14‒16 óráig

8. évfolyam

augusztus 30. 9‒1130 óráig

9. évfolyam

a gólyatábor folyamán a programtól függően

10. évfolyam

augusztus 30. 13‒15

11. évfolyam

augusztus 31. 9‒1130 óráig

12. évfolyam

augusztus 31. 12‒14 óráig

Kérem, hogy lehetőség szerint a beosztás szerint jöjjenek! Ezzel tudjuk gyorsítani és gördülékennyé tenni az osztást. A testvérek természetesen egyszerre vehetik át a könyveket.

Az első kilenc évfolyam alanyi jogon ingyenes tankönyvellátásban részesül.

A 10‒12. évfolyam tanulói közül a támogatásra jogosultak (nagycsaládosok, tartósan betegek, rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülők) hozzák magukkal a megfelelő igazolásokat (kivéve, ha már leadtak 2018. október 1-jén is érvényes igazolást)!

Vidám tanévkezdést kívánok!

Dávidné Bajor Ágota

tankönyvfelelős

Ezen a héten, május 31.től június 2-ig színes szakmai és szórakoztató népzenei programokkal kerül megrendezésre a II. Magyar Népzeneoktatás Ünnepe c. rendezvény, Óbudán. Iskolánk népzenész szakgimnazistái pénteken ott lesznek a citeraversenyen, szombaton 13.20-tól pedig a Kobuci Kertben adnak műsort. Mindenkit szeretettel várunk!

Részletes leírás >>>>

2018. május 16-án, szerdán a 6. és 8. évfolyam tanulói részt vesznek az országos idegen nyelvi mérésben. Ezen a napon a 6. évfolyamos tanulók számára a mérés 8 órakor, a 8. évfolyamos tanulók számára 10 órakor kezdődik. Tanítás lesz!

A mérés során 2*30 perces tesztet írnak (olvasott szöveg értése és hallott szöveg értése). A felmérésben használt tesztek a felmérés befejezéséig titkosak.

A mérés napján a tanulók saját nevükre szóló Névkártyát kapnak, amelyen szerepel a tanuló mérési azonosítója. Kérjük, hogy a Névkártyákat őrizzék meg az eredmények megtekintéséhez! Segítségüket köszönjük.