Szeretnénk köszönetet mondani a több, mint 100 ajándékcsomagért, amit családjaik és az osztályok állítottak össze a cipősdoboz-akció keretében. Ajándékaink ezúttal Esztergomba kerültek.
Szeretettel kívánunk Mindannyiuknak kegyelemben gazdag, boldog új esztendőt a Budapesti Ward össze munkatársa nevében!
b_520_0_16777215_00_images_Aktualis_ciposdoboz_atadas_2016.jpg

Tisztelt Kalmanovits Zoltán Intézményvezető Úr!

Hálás szívvel szeretnénk köszönetet mondani, a diákok által készített cipősdoboz ajándékokért, mellyel boldoggá tették az esztergomi Határtalan Szív Alapítvány által működtetett, „A Mi Házunk” Marista Közösségi Házba járó gyerekek karácsonyát.
A gyerekek a karácsonyi ünnepségünk után kapták meg az ajándékokat, melyről fotókat is készítettünk. Ennyi csodás meglepetés ajándékot még nem kaptak a hozzánk járó gyerekek.
Még egyszer köszönet az önzetlen ajándékokért és a jószándékért minden diáknak!
Ezúton kívánunk a Jóisten áldásában és sikerekben gazdag új esztendőt!

Tisztelettel és üdvözlettel:
Lévay Edit
igazgató
valamint „A Mi Házunk” Marista Közösségi Házba járó gyermekek és minden munkatárs